Takıntılıyım'dan takıntılı sayılar

TAKINTILIYIM.COM'un içi dışı bir olduğu için, saklımız gizlimiz yok. O yüzden bize kim bakmış, kim görmüş, kim kiminle ne yapmış, nerde, ne zaman hepsini gönül rahatlığıyla paylaşırız. İşte tüm gerçekliğiyle Takıntılıyım istatistikleri:

Takıntılıyım.com kurulalı tam 94 gün oldu.

Site bu süreç içerisinde tam 5505 kere ziyaret edildi. Ziyaretçiler toplam 20,998 sayfaya baktılar ve sitede ortalama 6:25 dakika geçirdiler.

Takıntılıyım.com'un Facebook sayfasında tam 775 fanı var. Twitter'da ise daha az olmakla birlikte 201 takipçisi var. E hadi twitter'dan da takip edin.

Takıntılıyım'ın kardeş blogu Takıntılı Salı da, haftalık müzik, moda, sinema, tatil, yemek, politika... her türlü konuda takıntılarını paylaşmaya başladı. Takıntılı Salı'nın bloguna eklediği fotoğraflar, vidyolar, hip ve modern tarzı daha ilk haftasından 84 okuyucu topladı.

Takıntılıyım geçtiğimiz Cumartesi günü, ilk kampanyasının ödülü Minush Yastıkları, ilk hafta Takıntı Rumuzu DYNE olan ve ikinci hafta ANONİM olan üyesine verdi. Siteye üye olan herkesin Minush yastıkları kazanma şansı var! Ve bundan sonra daha neler neler, nasıl kampanyalar gelecek!

 

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !